Psikoloji & Psikiyatri

Psikoloji ve psikiyatrinin internet adresi

Uzman Psikolog Beyhan Budak

beyhanbudak e1448441596435 - Beyhan Budak

Uzman Psikolog Beyhan BUDAK Kimdir?

İlköğretim ve Lise eğitimini Ankara’da alan Beyhan BUDAK üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümünde tamamlamıştır.Üniversite eğitimi süresince, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, özel eğitim ve okul öncesi kurumlarında stajlarını tamamlamıştır.

Üniversite eğitimi sonrasında Yüksek Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümünde yapmıştır. Romantik ilişkiler üzerine yüksek lisans tezini hazırlamıştır. Şu anda Esenyurt Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yapmaktadır. Beyhan BUDAK evli ve bir kız çocuk babasıdır.

Uzman Psikolog Beyhan Budak Sağlık Bakanlığı’nın psikologlara yaptığı sınav sonucunda psikolojinin tıbbi uygulamalarında yetki sahibi olmuştur.

Beyhan Budak, 2014 yılı boyunca TRT Radyo 1’de Paylaştıkça programının sabit konuğu olmuş, TRT Türkiyenin Sesi Radyosu, Polis Radyosunda sıklıkla konuk olarak yer almıştır. TRT Türk’ün Bir Uzman Var Projesinde videolarıyla yer almıştır. Keçiören Belediyesi Aile Eğitim Merkezi bünyesinde belediye personeline ve Keçiörenlilere birçok eğitim ve seminer vermiştir. Birçok özel ve kamu kuruluşlarında seminerler vermiştir. Ayrıca Kuzucuk, Elif’in Düşleri gibi çizgi filmlerin senaryolarına danışmanlık yapmaktadır.

Beyhan Budak şu anda, Youtube üzerinde Psikoloji Tv kanalını koordine etmekte ve sunumlarını yapmaktadır. 10 yıllık mesleki tecrübesiyle,bireysel psikolojik problemlerde ve ilişki sorunlarında danışanlarına hizmet vermektedir.

 www.fenomenpsikoloji.com