Psikoloji & Psikiyatri

Psikoloji ve psikiyatrinin internet adresi

PSİKİYATRİST ADRESLERİ / YOZGAT

Psikiyatri Uzmanı

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

psikiyatrist yozgat - Psikiyatrist Yozgat

Yozgat

Dr. Öğr. Üyesi Gül Ferda Cengiz
Bozok Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi
Tel: 0 354 212 70 50

Uzm. Dr. Nihan Coşkun
Yozgat Şehir Hastanesi
Tel: 0 354 219 00 10

Uzm. Dr. Ahmet Gürcan
Yozgat Şehir Hastanesi
Tel: 0 354 219 00 10

Uzm. Dr. Gamze Gürcan
Akdağmadeni Devlet Hastanesi
Tel: 0 354 314 13 07

Dr. Öğr. Üyesi Yunus Hacımusalar
Bozok Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi
Tel: 0 354 212 70 50

Dr. Öğr. Üyesi Özgül Karaaslan
Bozok Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi
Tel: 0 354 212 70 50

Uzm. Dr. Emre Mısır
Yozgat Şehir Hastanesi
Tel: 0 354 219 00 10

Uzm. Dr. Zafer Subaşı
Sorgun Devlet Hastanesi
Tel: 0 354 219 19 19

Uzm. Dr. Ferit Şahin
Yerköy Devlet Hastanesi
Tel: 0 354 516 24 70

Uzm. Dr. Ece Yaldız
Yozgat Şehir Hastanesi
Tel: 0 354 219 00 10

 

Psikiyatrist
Prof. Dr. Erol Özmen – Psikiyatrist

Online (uzaktan) psikolojik ve psikiyatrik tanı, tedavi ve danışmanlık. Online psikiyatri. Online psikiyatrist. Online terapi.

Depresyon, anksiyete, obsesyon, panik atak, endişe, kaygı, stres, mutsuzluk, öfke patlamaları, psikolojik sorunlar, psikiyatrik hastalıklar.

Randevu için tel: 0 542 236 13 54
Bilgi için lütfen tıklayınız.

Bir psikiyatrist arayışı içindeyseniz, öneri ya da tavsiye almak yanında size tavsiye edilen psikiyatrist ve psikiyatrik tedaviler hakkında bilgi edinmeye çalışın. İnternette geçen ‘en iyi psikiyatrist’, ‘işinin ehli’ gibi tümüyle kişisel yorumları aşırı önemsemeyin. Meşhur, ünlü, çok tanınan ya da popüler olmasının da sizin için onun en iyi psikiyatrist olacağının garantisi olmadığını unutmayın.

Psikiyatrist seçerken dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgi edinmek için lütfen tıklayınız.

Psikiyatri uzmanına başvurmayı düşünenlerin aklını sıklıkla “psikiyatrist ne yapar?”, “psikiyatri doktorunun görevleri nelerdir?”, “psikiyatrist psikoterapi yapar mı?” ve “psikiyatrist ilaç yazar mı?” gibi sorular kurcalar. Bu soruların cevaplarını aşağıda bulabilirisiniz:

Tüm psikiyatristler her türlü ruhsal hastalığın (depresyon, major depresyon, depresif bozukluk, anksiyete bozukluğu, panik bozukluğu, yaygın anksiyete bozukluğu, yeme bozukluğu, obsesif kompulsif bozukluk, sosyal fobi, somatizasyon, hipokondriyazis, şizofreni, bipolar bozukluk, madde bağımlılığı, sigara bağımlılığı gibi) ilaç ve terapötik görüşme ile tedavisini yürütme yetkisine sahiptir. Ancak bazı psikiyatristler kendilerini belli alanlarda geliştirerek özel olarak o alanda çalışabilmektedirler. Yine özel eğitim alan psikiyatristler, eğitim aldıkları terapi (psikoterapi) yöntemini (aile terapisi, psikanaliz, bilişsel terapi, şema terapisi gibi) uygulayabilmektedirler.

Ruh sağlığı çalışanları içinde ilaç yazma yetkisi yalnız psikiyatristlerindir. Ancak psikiyatristlerin her hastaya ilaç yazdıkları doğru değildir. Psikiyatristler uygun gördükleri durumlarda hastalarını / danışanlarını ilaç kullanmadan izleyebilmektedirler.

Bu sayfada Yozgat’da çalışan bütün erişkin ruh sağlığı ve hastalıkları uzmanlarının (adlarının, iş adreslerinin, muayenehane adreslerinin, web sitelerinin) bulunması hedeflenmektedir. Adı olmayan ya da bilgilerinde yanlışlık olan psikiyatri uzmanlarının durumu psikolojipsikiyatri@gmail.com adresine bildirmeleri rica olunur.